З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

07.12.2023

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Кременеччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято ми по праву можемо назвати загальнонаціональним, адже воно стосується кожного представника територіальних громад, а отже і кожного жителя Кременеччини.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність не лише за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів, а й за зміцнення обороздатності нашої країни. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей.

Ми всі добре усвідомлюємо, що реальне самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті. Працюючи разом з людьми і для людей, починаючи з малого, але маючи на меті велике, сьогодні наше спільне завдання полягає в тому, щоб розвивати справжні осередки належного, ефективного, демократичного врядування.

Тож від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Кременеччини та України.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.

З повагою,

голова районної ради Світлана КЕБАЛЮК

Поділитися: