Вітаємо з Днем Української Державності!

28.07.2022

Щиро вітаємо українців із Днем Української Державності!

Це свято в Україні відзначається вперше і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!

З нагоди свята у Кременецькому районі відбулась урочиста церемонія за участю представників місцевої влади, військових та пересічних громадян на якій відбулось підняття Державного прапора та молебень за мир і єдність в Україні. Також було покладено квіти до пам’ятної дошки загиблих воїнів, пам’ятників Тарасу Шевченку, Борцям за волю України та Степану Бандері.

за участю представників місцевої влади, військових та пересічних громадян.

У цей день особливо дякуємо всім, хто боронить нашу землю і незалежність на передньому краї, і прямо зараз дає відсіч агресору на фронті. І усім, хто працює на нашу спільну перемогу!
Разом до перемоги!

Слава Україні!

Поділитися: