Шановні мешканці Кременецького району !

24.02.2022

Сьогодні ми усі разом з болем у серці та тривогою переживаємо події в нашій державі. Природно, що люди занепокоєні та навіть налякані. Наше головне завдання у цей час – зберегти спокій, не допустити паніки та забезпечити безперебійне функціонування усіх інфраструктурних об’єктів.

Усі заклади життєзабезпечення продовжують працювати та надавати мешканцям відповідні послуги. На посилений варіант несення служби переведено силові структури. Місцеві органи влади вживатимуть максимум залежних від неї заходів, аби ситуація у громадах залишалася спокійною та стабільною, а мешканці були забезпечені належними умовами проживання.

Звертаємось з проханням до земляків у всіх своїх діях керуватися виключно здоровим глуздом, довіряти лише офіційній інформації, не піддаватися панічним настроям, продовжувати вести звичний образ життя.

Україна переживає непрості часи, і наше завдання — не панікувати, зберегти спокій, тверезий розум, розсудливість, здатність ухвалювати виважені рішення! Заради держави, власного життя і життя своїх близьких треба згуртуватись. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу – захистити державу та українців. Разом, при взаєморозумінні та взаємодопомозі, ми подолаємо цей виклик часу. Наша сила – у єдності, мудрості та безмежній вірі у завтрашній кращий день.

З повагою, голова районної ради Світлана КЕБАЛЮК

Поділитися: