Звіт координатора ресурсного центру громад за 2012 рік

Звіт координатора ресурсного центру громад за 2012 рік

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

7 вересня 2011 року Кременецький  район  став   учасником  Програми  розвитку Організації Об’єднаних Націй  у рамках другої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

З 28 сільських рад  заявки для участі в конкурсі подали 25 сільських рад. За результатами відбору  переможцями конкурсу стали 4 сільські ради а саме: Лосятинська, Староолексенецька, Устечківська, Старотаразька та ще 4 включені до резерву ( Великогорянська, Лопушненська, Колосівська, Башуківська).

Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив були охорона здоров’я,  енергетика (енергозберігаючі заходи), навколишнє середовище, комунальне водопостачання, підтримка малого бізнесу (розвиток сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів). Громадськими організаціями було  підготовлено  4 мікропроектні пропозиції це  «Енергозберігаючі заходи у Староолексинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт по заміні вікон і дверей», «Енергозберігаючі заходи у Старотаразькій ЗОШ І-ІІ ступенів, капітальний ремонт по заміні вікон і дверей», «Енергозберігаючі заходи, капітальний ремонт  ЗОШ І-ІІ ступенів с.Устечко Кременецького району» та «Реконструкція сантехнічних мереж  з влаштуванням паливної та заходів по енергозбереженню дитячого садка в с. Лосятин Кременецького району».

З метою створення сприятливого середовища та для надання допомоги створеним громадським організаціям в грудні 2011 року, спільним розпорядженням голів районної ради та державної адміністрації створений комітет  Форуму місцевого розвитку Кременецького району. А  на базі відділу аналізу соціально-економічних програм та бюджету районної ради  утворений  Кременецький районний ресурсний центр громад.   

На протязі 2012 року Ресурсним центром громад  року проведено 16 діалогів з громадами учасниками Проекту,  5 тренінгів, 4 семінари  з членами громадських організацій. Розроблена та затверджена сесію районної ради «Програма функціонування  та реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН.»

Крім того,  Кременецький районний ресурсний центр громад  став переможцем конкурсу «Кращий  ресурсний центр громад»   та отримав грант у 8 тисяч гривень.
Станом на сьогодні  в Кременецькому районі  закінчена  реалізація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» по Староолексинецькій, Старотаразькій сільських радах. Кошти ПРООН, районного бюджету та громади освоєно  в повному обсязі  та  прозвітовано за їх використання. Громадська організація села Устечко завершує роботи  на  об’єкті та  готується до отримання третього траншу та етапу звітування. Що стосується Проекту села Лосятин, даний об’єкт є капітального будівництва. Але на сьогодні  роботи які були заплановані  в рамках Проекту  підрядником виконанні  із значною економією коштів, тому було прийнято рішення  громади та сільської ради ці кошти використати на утеплення фасаду.

Районний бюджет виконав свої зобов’язання в частині виділення коштів. В результаті реалізації Проекту буде залучено 742 168 грн.              
Крім Проектів які ми реалізували і реалізовуємо, громади Кременецького району  взяли участь  та направили заявки на  інші конкурси,  які були оголошені  Тернопільським обласним ресурсним центром громад в рамках  Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІ».  

На сьогодні   Лосятинська сільська рада  стала переможцем конкурсу в компоненті  «Економічні ініціативи»   Програми створення обслуговуючих кооперативів. Впровадження цього Проекту  розпочалось  з січня 2013 року. На даний час  обрана ініціативна група, проведено опитування жителів, визначено  загальну для громади проблему, розроблений та зареєстрований у державного реєстратора Статут сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Ягідний край».

У зв’язку з тим, що в Тернопільській області райони, які відібрані для участі у компоненті  з інноваційного енергозбереження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» не використали свою квоту мікропроектів  був оголошений  додатковий конкурс для районів щодо участі в даному напрямку.

Для участі в конкурсному відборі від району громадами сіл Устечко та Ст.Олексенець  подали   заявки та ідеї.  Тож за підсумками конкурсу Громадська організація «Добринь» с.Ст.Олексенець стала  переможцем з ідеєю «Інноваційні енергоефективні заходи по  вуличному освітленню села Старий Олексинець».  
Співфінансування із районного бюджету по даних  напрямках  вже передбачено.

Перехід на сайт

Презентація підсумків реалізації проекту МРГ II

Контакти

Кременецька районна рада

Адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережі:     

   facebook.com/rairadakremenets

Тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46

Факс: +38 (03546) 2-51-38

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Відвідувачів на сайті

21052647
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Місяць
Уся статистика
26198
39603
65801
1259408
21052647

адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46
факс: +38 (03546) 2-51-38

2011 - 2013. Всі права захищено © Кременецька районна рада

Login or Register