chat batak oyunu gabile sohbet oyunlar oyna tavla oyna gay sohbet okey oyna ko cuce youwin mecidiyeköy escort mecidiyeköy escort mecidiyeköy escort
Ви запитували на «гарячій лінії»

Ви запитували на «гарячій лінії»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

       Жителька Тернополя виїхала за кордон, де працює у приватній компанії. Легально отримує зарплату і сплачує податки. Чи потрібно їй декларувати такі іноземні доходи?

      Якщо громадянин України отримує іноземні доходи, то він повинен їх задекларувати, незалежно від того, оподатковані вони, чи ні. Про це зазначив начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Тернопільській області Лариса Березюк. Термін подання декларації про майновий стан і доходи – до 1 травня.

      Це є, також, громадянським та конституційним обов’язком громадянина. Такі доходи включаються до загального річного оподатковуваного доходу платника податку. Фізична особа - резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування таких податків, у випадках, коли між країнами укладені відповідні договори про усунення подвійного оподаткування, зобов’язана отримати від державного органу країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній країні, відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачене чинними міжнародними договорами України.

      У разі відсутності в платника податку підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого податку в іноземній державі, Податковий кодекс дозволяє подання до податкової інспекції заяви про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним.

     Однак, відповідно до п. п. 1.1 п. 16 прим. 1 підрозділу 10 розд. XX Податкового кодексу України такий громадянин буде платником військового збору, оскільки тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, ставка військового збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

     У разі неподання у встановлений строк декларації, громадянин несе відповідальність, встановлену ПКУ та іншими законами.

Перехід на сайт

Контакти

Кременецька районна рада

Адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережі:     

   facebook.com/rairadakremenets

Тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46

Факс: +38 (03546) 2-51-38

Календар

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Відвідувачів на сайті

26771782
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Місяць
Уся статистика
2109
40771
42880
425813
26771782

адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46
факс: +38 (03546) 2-51-38

2011 - 2013. Всі права захищено © Кременецька районна рада

Login or Register

izmir escort deutsche sex videos warezAtaşehir EscortAtaşehir EscortKartal EscortKartal EscortDenizli EscortKocaeli EscortGörükle Escortİzmit EscortBursa Escortinstagram takipçi satın algabileokeybursa escort numaradireksiyon dersi #yaslikurt#https://www.mirror-1xbet.com/brazzers pornomerit casino onlinejojobet günceljojobet girişevden eve nakliyatporno izleevden eve nakliyat jigolo ajansi borsa bahis forumu Hack forum Kamagra Kamagra jel