maltepe escort kartal escort maltepe escort kadıköy escort bostancı escort pendik escort maltepe escort kadıköy escort maltepe escort kartal escort market lezbiyen porna olgun porno online dispensary canada buy weed online canada mail order marijuana best online dispensary canada online dispensary review weed deals buy marijuana online marijuana for sale dispensary seo kahve satın al Filtre kahve çay satın al bitki çayı oto kuaför ankara
Яким чином підприємець платник єдиного податку першої-третьої груп може виправити невірну інформацію у розділі 1 звітності?
Logo
Версія для друку

Яким чином підприємець платник єдиного податку першої-третьої груп може виправити невірну інформацію у розділі 1 звітності?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

     Самостійне виправлення помилок платники єдиного податку першої-третьої груп можуть здійснити шляхом уточнення показників Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи-підприємця, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578 (далі – Декларація), відповідно до ст. 50 розд. ІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, в уточнюючій Декларації.

      Отже, фізичні особи – підприємці-платники єдиного податку першої-третьої груп при самостійному виправленні інформації, відображеної у розд. 1 «Загальні показники підприємницької діяльності» Декларації за попередній звітний (податковий) рік, мають подати уточнюючу Декларацію за такий звітний період з позначкою «Уточнююча», зазначивши відповідну уточнену інформацію у розд. 1 «Загальні показники підприємницької діяльності» уточнюючої Декларації.

     При цьому у розділах ІІІ-IV «Показники господарської діяльності для платників єдиного податку» (відповідних груп) та рядках 8-13 розд. V «Визначення податкових зобов’язань по єдиному податку» уточнюючої Декларації відображаються показники Декларації за попередній звітний (податковий) період, що уточнюється.

      Рядок 14 розд. V «Визначення податкових зобов’язань по єдиному податку» уточнюючої Декларації такими платниками не заповнюється.

      Обмежень щодо кількості подання уточнюючих Декларацій ПКУ не встановлено.

      Кожна подана уточнююча Декларація є дійсною і уточнює показники попередньо поданих Декларацій.

 

2011 - 2013. Всі права захищено © Кременецька районна рада