izmir escort istanbul escort istanbul escort avcilar escort halkali escort avrupa yakasi escort sirinevler escort beylikduzu escort istanbul escort pendik escort istanbul escort maltepe escort escort beylikduzu atakoy escort maltepe escort alanya escort antalya escort
maltepe escort alanya escort pendik escort kartal escort alanya escort ataşehir escort maltepe escort maltepe escort ataşehir escort ümraniye escort maltepe escort ataşehir escort kartal escort maltepe escort ümraniye escort ankara escort rus porno sex izle izmir escort izmir escort escort istanbul halkalı escort bakirkoy escort bayan escort istanbul escort ankara escort eryaman escort çankaya escort sincan escort ankara escort bayan kızılay escort kızılay escort antalya rus escort bahis siteleri astropay astropay astropay
denizli escort izmit escort gaziantep escort hatay escort Чи платять за воду садівницькі та городницькі товариства (кооперативи)?

Чи платять за воду садівницькі та городницькі товариства (кооперативи)?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

        Відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води (далі – рентна плата) є, зокрема, первинні водокористувачі – суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів.

        При цьому п. 255.1 ст. 255 ПКУ не передбачені виключення із платників для суб’єктів, які отримали дозвіл на спеціальне водокористування.

        Об’єктом оподаткування рентною платою є фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі.

        Згідно з п. п. 255.4.10 п. 255.4 ст. 255 ПКУ рентна плата не справляється за воду, що використовується садівницькими та городницькими товариствами (кооперативами).

         Таким чином, за обсяги води, що вилучені з водних об’єктів садівницькими та городницькими товариствами (кооперативами) на підставі дозволу на спеціальне водокористування та безпосередньо використані ними, рентна плата не справляється, а об’єкт оподаткування рентною платою (використаний обсяг води) декларується із зазначенням у р. 10.2 розрахунку рентної плати за спеціальне використання води коефіцієнта у розмірі 0 (нуль).

         За обсяги води, що вилучені з водних об’єктів садівницькими та городницькими товариствами (кооперативами) на підставі дозволу на спеціальне водокористування, та передані (реалізовані) іншим категоріям споживачів, які використовують таку воду в підприємницькій діяльності, рентна плата справляється, а об’єкт оподаткування (використаний (переданий/реалізований) обсяг води) декларується із зазначенням у р. 10.2 розрахунку рентної плати за спеціальне використання води коефіцієнта у розмірі 1 (один).

Перехід на сайт

Презентація підсумків реалізації проекту МРГ II

Контакти

Кременецька районна рада

Адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Соцмережі:     

   facebook.com/rairadakremenets

Тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46

Факс: +38 (03546) 2-51-38

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Відвідувачів на сайті

6692447
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Місяць
Уся статистика
2931
21454
24385
431172
6692447

адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46
факс: +38 (03546) 2-51-38

2011 - 2013. Всі права захищено © Кременецька районна рада

Login or Register